Tesla Stropkov

Domovní telefony

Vstupní panely 2-BUS GUARD

  • Elektrický vrátný EV 2-BUS a tlačítková tabla TT 2-BUS jsou vyhotovena v designu GUARD. EV se v základním provedení skládá z montážního rámu osazeného modulem EV, který má desku elektroniky osazenou 1, 2 či 3 účastnickými tlačítky pro vyvolání DT, 1 tlačítkem pro podsvětlení jmenovek a vlastními LED diodami pro podsvětlení, a zámkovou lištou. Tlačítkové tablo se v základním provedení skládá z montážního rámu osazeného modulem vrátného EV a 1 až 3 tlačítkovými moduly TM, které mají desku elektroniky osazenou 10 nebo 5 tlačítky a 5 nebo 3 LED diodami pro podsvětlení jmenovek, a zámkovou lištou. Propojení modulů EV a TM, TM a TM je zabezpečeno konektorem a 8-žilovými propojovacími vodiči. Jinou variantou je EV s číselnicí, který umožňuje připojení velkého počtu účastníků (max. 120), kteří jsou vyvoláváni přiděleným číselným kódem. V případě aplikace, kde není požadována anonymita účastníků je možné modul EV s číselnicí osadit do montážního rámu pro více modulů, kam se vedle modulu EV osadí modul resp. moduly podsvícených jmenovníků pro uvedení jmen účastníků a přidělených číselných kódů. Základní provedení TT nebo EV je možné doplnit o stříšku nad nebo pod omítku.
  • Klasický vícevodičový systém

  • Domácí telefon 4+n slouží pro dorozumívání se v klasickém domácím dorozumívacím audiosystému 4+n, který je z hlediska funkce určen pro obytné domy hromadné i individuální bytové výstavby a pro různé instituce. Toto zařízení umožňuje hovorové spojení s elektrickým vrátným resp. tlačítkovým tablem, případně pro komunikaci mezi jednotlivými DT. DT jsou vybaveny tlačítkem pro ovládání elektrického zámku.
  • Systém 2-BUS - telefony

  • Dvouvodičový dorozumívací systém 2-BUS je specifický tím, že každá EV musí mít nastavenou svoji adresu v rozsahu 0-8 a DT musí mít nastavené systémové číslo v rozsahu 0-999. Hlavní částí systému je EV, který plní funkci ústředny pro celý systém, zabezpečuje komunikaci a napájení. V případě použití vedlejšího EV je nutné upravit zapojení a přeprogramovat adresu. 2-BUS systém dokáže adresovat maximálně 8 EV. Výrobce také doporučuje do systému zapojit maximálně 100 ks DT, v případě zapojení většího počtu DT může dojít k poklesu úrovně akustického signálu.
  • Potřebujete poradit?

    Volejte 775 730 030, pište na domovni-telefony@bauspot.cz nebo navštivte náš showroom, kde si můžete vše vyzkoušet.